Powraca idea Centralnego Okręgu Przemysłowego

Zapewnienie długotrwałych warunków do stabilnego rozwoju stalowowolskiego obszaru gospodarczego. To główny cel porozumienia, które zastało zawarte pomiędzy Politechniką Rzeszowską, Hutą Stalowa Wola S. A., Gminą Stalowa Wola, Powiatem Stalowowolskim oraz Samorządem Województwa Podkarpackiego.

Czytaj całość

VI Targi Pracy w Stalowej Woli

 Już po raz szósty odbyły się Targi Pracy w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli. To wydarzenie organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli pod patronatem Starosty Stalowowolskiego. Targi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, tak wśród bezrobotnych jak i tych, którzy chcą zmienić pracę lub zdobyć nowe kwalifikacje.

Czytaj całość

Popłynęli dla św. Jana Pawła II

Już po raz ósmy odbył się Podkarpacki Memoriał Papieski im. Św. Jana Pawła II w Stalowej Woli. To wydarzenie mające na celu uczczenie Papieża – Polaka.

Czytaj całość

Nagrodziliśmy animatorów kultury i sportu

Już po raz siedemnasty zostały wręczone nagrody Powiatu Stalowowolskiego dla wyróżniających się animatorów kultury i sportu za 2018 rok. Gala, którą zakończył koncert duetu - Dominika Żukowska i Andrzej Korycki, odbyła się 28 marca w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.

Czytaj całość

Bezpłatne szkolenia dla strażaków

 OSP w Gwoźdźcu realizuje projekt „Wykwalifikowany strażak ochotnik gwarancją bezpieczeństwa”, którego celem jest podniesienie kwalifikacji 75 członków OSP z terenu Powiatu Stalowowolskiego.

OSP w Gwoźdźcu (Gmina Bojanów), zaprasza strażaków ochotników na bezpłatne szkolenia w zakresie:

□ kurs podstawowy płetwonurka – 16 godz. /lipiec – sierpień 2018r./

□ kwalifikowana pierwsza pomoc – 64 godz. /sierpień – październik 2018r./

□ napełnianie ciśnieniowych zbiorników przenośnych – 32 godz./sierpień – październik 2018r./

□ sternik motorowodny – 33 godz. /sierpień – październik 2018r./

□ drwal – operator pilarek – 127 godz. /wrzesień – grudzień 2018r./

Sposób rekrutacji - uzupełnioną kartę rekrutacyjną (w wersji elektronicznej - WORD) należy wysłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Karta rekrutacyjna i wszelkie informacje o projekcie są dostępne również na profilu Facebook OSP Gwoździec. 

Osoba odpowiedzialna za przedsięwzięcie - Damian Zakrzewski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  - tel. 728 383 622. 

Projekt jest finansowane ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Karta rekrutacyjna do pobrania:

1. Karta PDF

2. Karta DOC

 

Radni Rady Powiatu Stalowowolskiego 2018 - 2023