Trener Roku 2016 nagrodzony

Karol Wołoszyn jest trenerem piłki nożnej UEFA „A”, prowadzi zajęcia szkoleniowe w Akademii Piłkarskiej w Stalowej Woli. W czerwcu 2016 roku prowadzona przez niego drużyna chłopców do lat 11 zajęła 7. miejsce w Ogólnopolskim Finale Turnieju o puchar Deichmanna w Wałbrzychu podczas Mistrzostw Polski oraz drużyna chłopców do lat 8 zajęła 1. miejsce w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju o puchar Tymbarku.Swoją postawą przyczynia się do popularyzacji sportu wśród najmłodszych.

Karol Wołoszyn nie mógł być obecny podczas uroczystej gali z okazji Powiatowego Dnia Animatora Kultury i Sportu, która odbyła się w miniony piątek w Miejskim Domu Kultury, ponieważ w tym czasie został szczęśliwym tatą.

Panu Karolowi składamy podwójne gratulacje!