Wspólne obchody Dnia Edukacji Narodowej

11 października w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości wręczono nagrody i odznaczenia wyróżniającym się dyrektorom oraz nauczycielom.

Czytaj całość

Skracamy dystans budując drogi i remontując kolej

O inwestycjach drogowych, kolejowych i swojej roli jako parlamentarzysty i wiceministra – rozmowa z RAFAŁEM WEBEREM, stalowowolskim posłem na Sejm i wiceministrem infrastruktury.

Czytaj całość

Możemy liczyć na naszych ministrów

O realizowanych przez Powiat Stalowowolski inwestycjach oraz o owocnej współpracy ze stalowowolskimi parlamentarzystami – rozmowa z JANUSZEM ZARZECZNYM, starostą stalowowolskim.

Czytaj całość

VI Forum Pszczelarskie za nami

W piątek, 27 września, piękną aulę działającego w Stalowej Woli Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej wypełniły setki… pszczelarzy. Tego dnia odbyło się tu VI Forum Pszczelarskie, pn. „Stalowa pszczoła nie istnieje”.

Czytaj całość

Szkolenia i strony internetowe dla NGO za DARMO!

Wasze stowarzyszenie, fundacja nie ma własnej strony internetowej? To żaden problem. Centrum Organizacji Pozarządowych w Stalowej Woli zrobi ją dla Was za DARMO! Wystarczy, że weźmiecie udział w krótkich szkoleniach (i też oczywiście darmowych), na których dowiecie się m.in. jak skutecznie promować swoją organizację, współpracować z mediami czy szukać sponsorów. Właśnie ruszył nabór na II edycję szkoleń.

Bez sprawnej promocji i marketingu, niewiele osób usłyszy o naszej organizacji. Szkolenie, które organizuje Centrum Organizacji Pozarządowych, to próba przekazania absolutnych podstaw, bez zbędnego teoretyzowania.  To wiedza, którą powinniście poznać, bez względu na to, czym zajmujecie się w organizacji.

Tematyka szkolenia? Pracownicy Centrum powiedzą Wam m.in. jak precyzyjnie określać grupy docelowe, wybierać skuteczne narzędzia do komunikacji z mieszkańcami, tworzyć proste komunikaty prasowe  oraz profesjonalne wnioski sponsorskie. Pokażą Wam także, jak stworzyć i administrować stroną internetową, nie mając zielonego pojęcia o budowaniu stron. Zdziwicie się jakie to proste! A na koniec ...WYKONAJĄ  DLA WAS STRONĘ INTERNETOWĄ ZUPEŁNIE ZA DARMO. Prawda, że warto?

Program i tematyka szkoleń:

  1. Szkolenie Nr 1 / 24.09.2016 (9:00 – 13:00) / Podstawy Marketingu
  2. Szkolenie Nr 2 / 25.09.2016 (9:00 – 13:00) / Tworzymy własną www
  3. Szkolenie Nr 3 / 8.10.2016 (9:00 – 13:00) / Sponsoring w NGO
  4. Szkolenie Nr 4 / 9.10.2016 (9:00 – 13:00) / Współpraca z mediami

Pełny program szkolenia wraz z formularzem, znajdziecie na stronie internetowej: www.centrum-ngo.pl

Zapraszamy!

Projekt pn. „Centrum Aktywizacji Organizacji Pozarządowych” został dofinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Partnerem projektu jest Gmina Stalowa Wola.

Radni Rady Powiatu Stalowowolskiego 2018 - 2023