Dziękujemy za wspieranie naszego szpitala

W związku z trwającą epidemią koronawirusa COVID-19, stalowowolski Powiatowy Szpital Specjalistyczny przeżywa – podobnie jak inne szpitale, szczególnie trudny okres. Dziękujemy wszystkim firmom i instytucjom, które wspierają jego funkcjonowanie, niosąc mu pomoc finansową oraz rzeczową.

Czytaj całość

Komunikat dot. pracy Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli

Informujemy, że w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego koronawirusem COVID-19 w kraju Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli od dnia 16 marca 2020 r. nie prowadzi bezpośredniej obsługi interesantów w budynku starostwa.

Czytaj całość

Koronawirus – apel do mieszkańców powiatu

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, apelujemy do mieszkańców powiatu stalowowolskiego o pozostanie w domach oraz maksymalne ograniczenie wizyt we wszelkiego rodzaju instytucjach i urzędach.

Czytaj całość

Za nami inauguracja Powiatowej Akademii Nauki!

68 młodych "studentów" wzięło udział w pierwszych zajęciach zorganizowanej przez Powiat Stalowowolski Powiatowej Akademii Nauki. Inauguracyjny wykład odbył się 22 lutego 2020 r. w auli Centrum Edukacji Zawodowej.

Czytaj całość

„Wspieraj lokalnie” – zostaw 1 % w stalowowolskim

Przekazując 1 % podatku na rzecz stowarzyszeń i fundacji działających na naszym terenie wspieramy szereg lokalnych działań i inicjatyw. Powiat Stalowowolski przyłączył się do projektu „Wspieraj lokalnie”, który ma na celu m.in. promocję kampanii przekazywania 1 % podatku dochodowego na rzecz lokalnych organizacji pożytku publicznego. W tym celu zachęcamy do skorzystania z poniższego programu do rozliczania deklaracji PIT i przekazania swojego1 % dla organizacji z powiatu stalowowolskiego.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez www.iwop.pl Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Radni Rady Powiatu Stalowowolskiego 2018 - 2023