Nowy Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii coraz bliżej

W Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli uwijają się nie tylko lekarze i pielęgniarki, ale i budowlańcy. Mocno zaawansowana jest budowa nowego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, a na dwóch innych oddziałach zakończono przebudowę łazienek.

Czytaj całość

Nowy sprzęt na okulistyce

Badania OCT oka – to nowoczesna metoda diagnostyki, stosowana na Oddziale Okulistycznym w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli. Zakup niezbędnego sprzętu sfinansował Powiat Stalowowolski. Umożliwi to rozpoczęcie w Stalowej Woli terapii chorych na AMD.

Czytaj całość

Przed nami bardzo dobry rok pod kątem inwestycji

O funkcjonowaniu w dobie COVID-19, inwestycjach które udało się zrealizować i planach na rok przyszły, a także o współpracy z radnymi – rozmowa z JANUSZEM ZARZECZNYM, starostą stalowowolskim.

Czytaj całość

Zarezerwuj wizytę w Wydziale Komunikacji przez Internet

Od dnia 4 stycznia 2021 r. zacznie obowiązywać elektroniczna rezerwacja wizyt w Wydziale Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli. System umożliwi klientom umawianie się na konkretny dzień i godzinę.

Czytaj całość

Stanisław Czochara nowym członkiem Zarządu Powiatu

Podczas sesji Rady Powiatu Stalowowolskiego zorganizowanej w dniu 8 grudnia 2020 r., uzupełniono skład Zarządu Powiatu. Jego nowym członkiem został radny Stanisław Czochara.

Czytaj całość

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH

 fundusz drog samorzadowych logo fs

Powiat Stalowowolski korzysta z dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Celowego pn. „Fundusz Dróg Samorządowych” na realizację zadań polegających na budowie, przebudowie i remoncie dróg powiatowych na terenie powiatu.

W roku 2020 w ramach Funduszu Dróg Samorządowych Powiat Stalowowolski będzie realizował 3 zadania: Szczegółowe informacje po kliknięciu nazwy zadania. 

1. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1002R Budki Dolne - Zdziechowice w m. Zdziechowice” 

2. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1024R ul. Ks. J. Popiełuszki w Stalowej Woli”

3. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2502R – ul. Dąbrowskiego w Stalowej Woli – etap 1”

 

Radni Rady Powiatu Stalowowolskiego 2018 - 2023