Bezpłatne badania wykrywające raka jelita grubego

Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli zaprasza na bezpłatne badania jelita grubego w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej. W tym roku przebadać może się jeszcze 210 osób.

Rusza budowa Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Za kwotę ponad 5 mln złotych są obecnie realizowane dwie inwestycje w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli.

Przy szpitalu działa punkt pobrań wymazów typu drive-thru

Od 1 września 2020 r. uruchomiony został przy Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli punkt pobrań wymazów typu drive-thru obsługiwany przez Centrum Medyczne Medyk Sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Rzeszowie.

Rozpoczął się nowy rok szkolny

1 września – w tym roku po wyjątkowo długiej przerwie - w szkolnych murach znów zrobiło się gwarno. 4 272 uczniów rozpoczęło właśnie nowy rok szkolny 2020/2021 w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Powiat Stalowowolski.

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Dąbrowskiego

Uwaga kierowcy i mieszkańcy Rozwadowa: w najbliższy poniedziałek – 31 sierpnia, nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicy Dąbrowskiego. Na odcinku o długości ok. 280 m zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH

 fundusz drog samorzadowych logo fs

Powiat Stalowowolski korzysta z dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Celowego pn. „Fundusz Dróg Samorządowych” na realizację zadań polegających na budowie, przebudowie i remoncie dróg powiatowych na terenie powiatu.

W roku 2020 w ramach Funduszu Dróg Samorządowych Powiat Stalowowolski będzie realizował 3 zadania: Szczegółowe informacje po kliknięciu nazwy zadania. 

1. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1002R Budki Dolne - Zdziechowice w m. Zdziechowice” 

2. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1024R ul. Ks. J. Popiełuszki w Stalowej Woli”

3. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2502R – ul. Dąbrowskiego w Stalowej Woli – etap 1”

 

Radni Rady Powiatu Stalowowolskiego 2018 - 2023