Wspólne obchody Dnia Edukacji Narodowej

11 października w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości wręczono nagrody i odznaczenia wyróżniającym się dyrektorom oraz nauczycielom.

Czytaj całość

Skracamy dystans budując drogi i remontując kolej

O inwestycjach drogowych, kolejowych i swojej roli jako parlamentarzysty i wiceministra – rozmowa z RAFAŁEM WEBEREM, stalowowolskim posłem na Sejm i wiceministrem infrastruktury.

Czytaj całość

Możemy liczyć na naszych ministrów

O realizowanych przez Powiat Stalowowolski inwestycjach oraz o owocnej współpracy ze stalowowolskimi parlamentarzystami – rozmowa z JANUSZEM ZARZECZNYM, starostą stalowowolskim.

Czytaj całość

VI Forum Pszczelarskie za nami

W piątek, 27 września, piękną aulę działającego w Stalowej Woli Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej wypełniły setki… pszczelarzy. Tego dnia odbyło się tu VI Forum Pszczelarskie, pn. „Stalowa pszczoła nie istnieje”.

Czytaj całość

Nowy Blok Operacyjny okiem kamery

Jak od środka wyglądają nowy Blok Operacyjny, pracownia endoskopii oraz centralna sterylizatornia w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli?

Zapraszamy do obejrzenia filmu ukazującego nową inwestycję w szpitalu znajdującą się na całej powierzchni drugiego piętra Pawilonu Diagnostyczno-Zabiegowego, zrealizowaną za kwotę ponad 25 mln zł.

 

Radni Rady Powiatu Stalowowolskiego 2018 - 2023