Nowy Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii coraz bliżej

W Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli uwijają się nie tylko lekarze i pielęgniarki, ale i budowlańcy. Mocno zaawansowana jest budowa nowego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, a na dwóch innych oddziałach zakończono przebudowę łazienek.

Czytaj całość

Nowy sprzęt na okulistyce

Badania OCT oka – to nowoczesna metoda diagnostyki, stosowana na Oddziale Okulistycznym w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli. Zakup niezbędnego sprzętu sfinansował Powiat Stalowowolski. Umożliwi to rozpoczęcie w Stalowej Woli terapii chorych na AMD.

Czytaj całość

Przed nami bardzo dobry rok pod kątem inwestycji

O funkcjonowaniu w dobie COVID-19, inwestycjach które udało się zrealizować i planach na rok przyszły, a także o współpracy z radnymi – rozmowa z JANUSZEM ZARZECZNYM, starostą stalowowolskim.

Czytaj całość

Zarezerwuj wizytę w Wydziale Komunikacji przez Internet

Od dnia 4 stycznia 2021 r. zacznie obowiązywać elektroniczna rezerwacja wizyt w Wydziale Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli. System umożliwi klientom umawianie się na konkretny dzień i godzinę.

Czytaj całość

Stanisław Czochara nowym członkiem Zarządu Powiatu

Podczas sesji Rady Powiatu Stalowowolskiego zorganizowanej w dniu 8 grudnia 2020 r., uzupełniono skład Zarządu Powiatu. Jego nowym członkiem został radny Stanisław Czochara.

Czytaj całość

Można już rezerwować przez Internet wizyty w Wydziale Komunikacji

Od 28 grudnia działa już strona https://kolejka.stalowowolski.pl, poprzez którą można rezerwować wizyty w Wydziale Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli. System umożliwia klientom umawianie się na konkretny dzień i godzinę.

System elektronicznej rezerwacji wizyt ma za zadanie usprawnić proces obsługiwania klientów. Dzięki wprowadzeniu go, mieszkańcy nie będą musieli ustawiać się w kolejkach
i narażać się na oczekiwanie w dużej grupie osób. Teraz wystarczy, że zainteresowana osoba zarezerwuje termin przez Internet i zjawi się w urzędzie w określonym dniu i godzinie.

Jak zarezerwować wizytę w Wydziale Komunikacji?

Przypomnijmy: najpierw, warto zapoznać się z procedurą załatwiania sprawy opisaną w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Stalowowolskiego i skompletować wszystkie niezbędne dokumenty. Następnie, zainteresowany musi wejść na stronę internetową https://kolejka.stalowowolski.pl, podać swoje dane osobowe – imię i nazwisko oraz adres e-mail bądź numer telefonu komórkowego, a na koniec wybrać któryś z dostępnych terminów. Po dokonaniu rezerwacji, na podany adres e-mail bądź numer telefonu, mieszkaniec otrzyma potwierdzenie wraz z numerem zgłoszenia. Ów numer zgłoszenia będzie niezbędny, gdy przybędziemy do starostwa na umówioną wizytę.

– To dlatego, że przywołanie do obsługi następuje poprzez wyświetlenie na monitorach umieszczonych w urzędzie właśnie tego numeru zgłoszenia, który otrzymaliśmy rezerwując wizytę. Obok numeru, na monitorach będzie wyświetlał się również numer stanowiska, do którego trzeba się zgłosić – tłumaczy Krzysztof Żminda, naczelnik Wydziału Komunikacji w stalowowolskim Starostwie Powiatowym. Istotne jest to, że do każdej sprawy załatwianej w Wydziale Komunikacji, należy mieć dokonaną oddzielną rezerwację wizyty. Stąd też, w przypadku gdy chcemy jednego dnia zarejestrować np. dwa pojazdy, powinniśmy zarezerwować wizytę na dwie oddzielne sprawy.

W przypadku niestawienia się w wyznaczonym dniu i godzinie, wizyta zostanie anulowana. Aby załatwić sprawę, należy ponownie umówić się na kolejny termin. Zachęcamy jednak, aby informować nas wcześniej o rezygnacji z umówionej wizyty, dzięki czemu zwolniony termin będzie mógł zostać wykorzystany przez innego mieszkańca. Odwołać wizytę można na trzy sposoby: klikając w link „Anuluj wizytę”, który otrzymamy pocztą e-mail podczas dokonywania rezerwacji, poprzez stronę https://kolejka.stalowowolski.pl, bądź telefonicznie, dzwoniąc na numery tel. 576 164 126 lub 576 164 824.
Co ważne, na te same numery telefonu mogą kontaktować się również te osoby, które nie mają możliwości samodzielnie zarezerwować wizyty z przyczyn technicznych, np. nie mają komputera bądź dostępu do Internetu. W takim przypadku można właśnie zadzwonić na wskazane numery, bądź zgłosić się osobiście. Wtedy urzędnik zarezerwuje wizytę w imieniu petenta.

 

Radni Rady Powiatu Stalowowolskiego 2018 - 2023