Pomóżmy pani Zofii

       Pani Zofia ma 65 lat i pilnie potrzebuje pomocy. Zdiagnozowano u niej raka trzustki i i tylko metoda NanoKnife może pomóc uratować jej życie. Zabieg zaplanowano na połowę grudnia, niestety operacja jest kosztowna i nie jest refundowana przez NFZ.

       76.500, 00 zł. tyle potrzeba pieniędzy na to, aby uratować życie pani Zofii. Rodzina nie posiada takiej kwoty i apeluje o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli. Oto fragment listu napisany przez najbliższych:

„Prosimy ludzi dobrej woli nie zostawiajcie nas samych! Jeśli ktoś może, prosimy o wpłacanie choćby najmniejszej kwoty na podane niżej konto. Liczy się każdy grosz!
Tak bardzo pragniemy uratować naszą Babcię za jej dobre serce i za to, że po prostu jest z nami.
Babcia dowiedziała się o tej podstępnej chorobie przez przypadek, bo wcześniej podejrzewano kamienie w nerkach. Po dokładniejszej diagnozie szybko znalazła się w klinice w Lublinie, gdzie potwierdziło się najgorsze- rak trzustki, który brzmiał jak wyrok. Operacja miała trwać kilka godzin, ale okazało się, że guz jest nieoperacyjny, natomiast Babcia cierpi na przepuklinę, która została usunięta.
W tym całym nieszczęściu tak się złożyło, że ta przepuklina spowodowała szybsze zdiagnozowanie raka trzustki i dlatego jest szansa na uratowanie naszej Babci!
Pragniemy powiedzieć Żono, Babciu, Mamusiu, nie martw się już i nie poddawaj, uratujemy Cię, bo ludzie mają dobre serca i dlatego prosimy ich o pomoc.
Wierzymy, że Dobro zawsze powraca.”

       Wpłaty na konto Stowarzyszenia nadzoruje Konrad Mężyński – tel. 503 603 676.

       Wpłat można dokonywać na konto: Stowarzyszenie „Dobro Powraca” 60 2030 0045 1110 0000 0237 0190 Bank BGŻ S.A. Oddział operacyjny w Stalowej Woli z dopiskiem „Dla Zofii”.

Więcej informacji o akcji na stronie www.dobropowraca.org.