Ósmoklasisto, szukasz dobrej szkoły? Najlepsze znajdziesz w Powiecie Stalowowolskim

Mechanik, programista, geodeta, budowlaniec, technik żywienia i usług gastronomicznych – te oraz wiele innych kierunków kształcenia oferują nasze szkoły w technikach, których w nadchodzącym roku szkolnym zaplanowano w sumie 15 oddziałów. Oprócz tego, utworzonych zostanie również 13 oddziałów licealnych oraz 4 oddziały w szkołach branżowych I stopnia.

– Nasze szkoły to przyjazne uczniom, a jednocześnie nowoczesne centra kształcenia. Wszystkie dysponują nowoczesną bazą lokalową i oferują młodzieży ciekawe kierunki kształcenia. Zapraszam młodzież oraz jej rodziców do zapoznania się z ofertą naszych szkół – mówi Janusz Zarzeczny, starosta stalowowolski.

Elektroniczna rejestracja uczniów i składanie podań do szkół ponadpodstawowych potrwa do 10 lipca.