×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/stalowowolski/public_html/stalowowolski.pl/images/fotorelacje/baska.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/fotorelacje/baska

Kolejne szkolenie za nami

16. 02. 05

Jak zdobyć pieniądze na inicjatywę lokalną, jak wypełnić wniosek o dotację, gdzie szukać informacji? Między innymi tego dowiedzieli się uczestnicy szkolenia, które odbyło się w czwartek w Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli.

Powiat Stalowowolski, w porozumieniu z Powiatową Radą Organizacji Pozarządowych, cyklicznie organizuje bezpłatne szkolenia dla przedstawicieli trzeciego sektora, którzy chcą działać na rzecz lokalnej społeczności. Ostatnie szkolenie dotyczyło uczestnictwa w projekcie „Akademia Aktywnych Obywateli – Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”. W ramach tego projektu młode organizacje oraz grupy nieformalne na zadania dotyczące m. in. działalności na rzecz seniorów, wypoczynku dla dzieci i młodzieży czy rozwoju gospodarczego, wspólnot i społeczności lokalnych mogą pozyskać dofinansowanie do 5 tysięcy złotych. Szkolenie prowadził Stanisław Baska, prezes Fundacji SMK Fundusz Lokalny.

Szczegóły dotyczące projektu na stronie www.podkarpackie-inicjatywy-lokalne.pl

W czwartkowym spotkaniu uczestniczył także Jacek Piwowarski, Mobilny Doradca ICT, który świadczy bezpłatną pomoc w zakresie wykorzystania technologii informacyjno – komunikacyjnych dla organizacji pozarządowych. Sieć Mobilnych Doradców realizowana jest w ramach programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. ”Nowe Technologie Lokalne”, który jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Więcej o mobilnych doradcach na stronie www.technologielokalnie.pl  

{gallery}baska{/gallery}