Nagrody dla animatorów kultury i sportu

15. 11. 17

Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli rozpoczyna przyjmowanie wniosków o przyznanie nagród Zarządu Powiatu Stalowowolskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego oraz kultury fizycznej i sportu w roku 2015.

Nagrody te, to wyraz uznania oraz podziękowania ludziom, którzy poprzez swoją działalność oraz osiągnięcia w dziedzinach sportu i kultury przyczyniają się do promocji Powiatu Stalowowolskiego. Są one przyznawane na mocy podjętych w 2012 roku uchwał Rady Powiatu Stalowowolskiego. Podmiotami uprawnionymi do składania wniosków o przyznanie nagród w dziedzinie kultury są: jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje kultury i stowarzyszenia twórcze, a w przypadku nagród w dziedzinie sportu są to: jednostki samorządu terytorialnego oraz kluby i stowarzyszenia sportowe.

Wypełnione wnioski należy przesłać na adres: Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli, ul. Podleśna 15, 37 – 450 Stalowa Wola, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 grudnia 2015 roku. Te zaś, które wpłyną po terminie, nie będą rozpatrywane. Szczegółowych informacji udziela pani Lila Wojciak – główny specjalista ds. kultury, sportu, zdrowia i współpracy z organizacjami pozarządowymi pod nr tel.: 15 643 – 36 – 54; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje o przyznanych nagrodach oraz terminie ich wręczenia, zostaną podane na stronie internetowej Starostwa, a osoby i zespoły uhonorowane nagrodami, otrzymają zaproszenia indywidualne. Wnioski oraz regulaminy przyznawania nagród można pobrać tu:

Uchwała RP - regulamin przyznawania nagród w dziedzinie kultury
wniosek o przyznanie nagrody w dziedzinie kultury

Uchwała RP - regulamin przyznawania nagród w dziedzinie sportu 
wniosek o przyznanie nagrody w dziedzinie sportu