Przed nami Powiatowy Dzień Animatora

17. 02. 27

3 marca 2017 roku (piątek) w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli, odbędzie się uroczystość z okazji Powiatowego Dnia Animatora Kultury i Sportu. Podczas niej, władze Powiatu Stalowowolskiego uhonorują oraz podziękują ludziom, którzy poprzez swoją działalność oraz osiągnięcia w dziedzinach kultury i sportu przyczyniają się do promocji naszego Powiatu.

Oprócz wręczenia nagród, w programie imprezy znalazł się również koncert Aloszy Awdiejewa. To Polak rosyjskiego pochodzenia, człowiek niezwykle ciekawy i trudny do zaszufladkowania. Awdiejew to człowiek kultury i nauki, bo z jednej strony popularny artysta – aktor i piosenkarz, a z drugiej – szanowany naukowiec. Niewiele osób wie o tym, że muzyk jest jednocześnie związanym z Uniwersytetem Jagiellońskim profesorem nauk humanistycznych oraz cenionym językoznawcą.

Przypominamy, że ze względu na duże zainteresowanie koncertem oraz ograniczoną ilość miejsca, wejście na imprezę będzie za okazaniem zaproszenia.
Zainteresowanych mieszkańców zapraszamy po odbiór zaproszenia do Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli (pokój numer 114)

Zapraszamy!