Anna Miller przeszła na emeryturę

Anna Miller przeszła na emeryturę

 Wieloletnia dyrektor Domu dla Dzieci i Młodzieży im. Św. Brata Alberta oraz Domu dla Dzieci i Młodzieży im. Św. Jana Pawła II – Anna Miller, przeszła na emeryturę.

W dniu 1 grudnia 2022 r. członkowie Zarządu Powiatu Stalowowolskiego podziękowali jej za wieloletnią, sumienną oraz oddaną pracę na rzecz dzieci i młodzieży. Jak zaznaczył starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny,  domy dziecka są szczególnymi instytucjami, w których liczą się nie tylko kompetencje, profesjonalizm i umiejętność zarządzania, ale przede wszystkim otwarcie na drugiego człowieka.

– Wiem, że właśnie to otwarcie na innych cechowało Pani pracę. Jako dyrektor – zarówno dla kadry jak i wychowanków, była Pani kimś, na kogo zawsze mogli liczyć, z kim zawsze mogli porozmawiać, podzielić się swoimi problemami i usłyszeć ciepłe słowa. Stworzyła Pani dzieciom awaryjny dom, który był dla nich lepszy, niż niejeden dom rodzinny. Dzisiaj dziękujemy Pani za tę wieloletnią pracę i zaangażowanie, za cierpliwość, wyrozumiałość i ogromne serce, którym obdarzała Pani wychowanków.  Wielu z nich skończyło już studia, nawet pozakładało rodziny – mówił podczas pożegnania starosta Janusz Zarzeczny.