Nowa dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

Nowa dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

Zuzanna Przydatek wygrała konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Stalowej Woli. Kierowanie tą jednostką rozpocznie formalnie w dniu 10 maja 2023 r.

Przypomnijmy, że w lutym tego roku na emeryturę odeszła Zofia Zielińska-Nędzyńska, która stalowowolskim Powiatowym Urzędem Pracy kierowała nieprzerwanie od 2000 roku. Przez ostatnie tygodnie obowiązki dyrektora pełniła jej dotychczasowa zastępczyni – Mirosława Burkowska. Teraz odbył się konkurs na stanowisko dyrektora, a zwyciężyła w nim Zuzanna Przydatek.

Nowa dyrektor doskonale zna specyfikę i funkcjonowanie Powiatowego Urzędu Pracy w Stalowej Woli, ponieważ jest z nim zawodowo związana już od 2004 roku. Zaczynając od stażysty, przechodziła w tym urzędzie kolejne szczeble awansu, a od 2010 roku do dnia dzisiejszego pracuje na stanowisku kierownika Działu Programów Rynku Pracy.

– To właśnie doświadczenie oraz dogłębna znajomość jednostki i jej funkcjonowania sprawiły, że Komisja Konkursowa zdecydowała się powierzyć zadanie kierowania Powiatowym Urzędem Pracy pani Zuzannie Przydatek. Zna przepisy, posiada odpowiednią wiedzę, a także predyspozycje do pracy na tym stanowisku. Dlatego jestem przekonany, że znakomicie wywiąże się ze swojej nowej roli – mówi Janusz Zarzeczny, starosta stalowowolski.