Starosta wręczył nominację nowej dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

Starosta wręczył nominację nowej dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

Zuzanna Przydatek odebrała z rąk starosty stalowowolskiego Janusza Zarzecznego, zarządzenie w sprawie powołania jej na stanowisko dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Stalowej Woli.

Nominację odebrała w dniu 10 maja 2023 r.,  podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Stalowowolskiego i tego dnia rozpoczęła oficjalne urzędowanie na stanowisku dyrektora PUP-u. Przypomnijmy, że Zuzanna Przydatek zwyciężyła niedawno w konkursie, zorganizowanym po tym, jak w lutym tego roku na emeryturę odeszła Zofia Zielińska-Nędzyńska.

Nowa dyrektor ze stalowowolskim Powiatowym Urzędem Pracy jest zawodowo związana od 19 lat, z czego ostatnie 13 lat przepracowała na stanowisku kierownika Działu Programów Rynku Pracy. – To właśnie doświadczenie oraz doskonała znajomość funkcjonowania Powiatowego Urzędu Pracy sprawiły, że Komisja Konkursowa zdecydowała się powierzyć stanowisko dyrektora pani Zuzannie Przydatek. Zna przepisy, posiada odpowiednią wiedzę, a także predyspozycje do pracy na tym stanowisku. Dlatego jestem przekonany, że znakomicie wywiąże się ze swojej nowej roli – mówi Janusz Zarzeczny, starosta stalowowolski.