Wesprzyjmy nasze przedszkolaki w konkursie

Wesprzyjmy nasze przedszkolaki w konkursie

Od września 2020 r. Przedszkole przy Zespole Szkół nr 6 Specjalnych w Stalowej Woli – bierze udział w Kampanii „Działaj z imPETem!”, która ma na celu edukację społeczeństwa  w zakresie odpowiedniego postępowania z wartościowym tworzywem, jakim są butelki PET.

Projekt obejmuje różne przedsięwzięcia edukacyjne, poprzez które zwraca uwagę mieszkańców na problem prawidłowej segregacji odpadów opakowaniowych i ich recyklingu. Jednym z etapów jest konkurs plastyczny, do którego zgłosiło się Przedszkole przy Zespole Szkół nr 6 Specjalnych. To jedyna placówka w Stalowej Woli biorąca udział w Kampanii – tym bardziej liczy na wsparcie i pomoc mieszkańców.

Na stronie programu:

www.dzialajzimpetem.pl

https://dzialajzimpetem.pl/dla-przedszkoli/konkurs/galeria-prac-konkursowych/

została zamieszczona praca konkursowa stalowowolskich przedszkolaków, na którą można głosować codziennie do 5 marca.

Pracę należy wyszukać wpisując nazwę miejscowości – Stalowa Wola, oddać głos (należy wpisać swojego maila) i koniecznie wejść na swoją skrzynkę mailową, by potwierdzić oddanie głosu. Tylko wtedy głosowanie będzie ważne. 

Przedszkolaki i kadra Zespołu Szkół nr 6 Specjalnych bardzo liczą na zaangażowanie mieszkańców.  Dzięki nim mają dużą szansę na wygranie cennych nagród (meble, zestawy kreatywne, zestawy zabawek).

Plakat konkursu "Działaj z impetem"
Plakat konkursu “Działaj z impetem”