Nagroda dla radnego i trenera Stanisława Anioła

Nagroda dla radnego i trenera Stanisława Anioła

Starosta Janusz Zarzeczny wręczył podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Stalowowolskiego nagrodę radnemu Stanisławowi Aniołowi. To wyróżnienie przyznane za jego sukcesy w wieloletniej pracy trenerskiej.

Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku Stanisław Anioł – wybitny szkoleniowiec i wychowawca młodzieży, pracujący w klubie KKS Victoria Stalowa Wola otrzymał wyróżnienie w kategorii „Łowca Talentów”, podczas wręczania „Złotych Kolców” – najbardziej prestiżowych nagród w polskiej lekkoatletyce. To nagroda specjalna, przyznana za zasługi w odkryciu dla polskiej lekkoatletyki wielu talentów, takich jak choćby ostatnio – Joanna Jóźwik.

– Myślę, że jako Rada Powiatu Stalowowolskiego mamy obowiązek docenić tę piękną trenerską pracę nie tylko na rzecz naszego powiatu, ale i całej Polski, bo przecież wychowankowie Stanisława Anioła reprezentowali nasz kraj nawet na olimpiadach – mówił starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny, wręczając mu nagrodę podczas zorganizowanej 25 stycznia 2021 r. sesji Rady Powiatu Stalowowolskiego.

– To dla mnie ogromnie miłe i ważne, że docenia się i dostrzega pracę trenerów w takich niedużych przecież ośrodkach, jak Stalowa Wola – komentował Stanisław Anioł, który jest zasłużonym weteranem nie tylko jako trener, ale i samorządowiec. Obecna kadencja jest już jego 6., jako członka Rady Powiatu Stalowowolskiego.