I Targi Budownictwa i OZE w Powiecie Stalowowolskim

Interesujesz się budownictwem? Ciekawią Cię odnawialne źródła energii? A może planujesz budowę, gruntowny remont albo adaptację domu lub mieszkania? Jeśli tak, to „Złota Kościuszkowska” przygotowała coś dla Ciebie. Już niebawem, bo 9 kwietnia, w hutniczym grodzie odbędą się I Targi Budownictwa i Odnawialnych Źródeł Energii Powiatu Stalowowolskiego.

Jak przekonują organizatorzy, targi stwarzają możliwość zapoznania się w ofertą różnych firm, w jednym czasie i miejscu, ponieważ swoje stoiska zaprezentują m.in. producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, pracownie projektowe, organizacje promujące odnawialne źródła energii czy instytucje finansowe.

Tego dnia coś dla siebie z pewnością znajdą również gimnazjaliści, ponieważ równolegle z targami odbędzie się Dzień Otwarty Złotej Kościuszkowskiej oraz Szkolny Dzień Budowlańca 2015.

Targi odbędą się w czwartek, 9 kwietnia 2015 roku w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki, w godzinach 10:00 – 18:00. Wstęp wolny

Więcej informacji o targach, znajdą Państwo tutaj

Zapraszamy.