Uwaga – zmiana organizacji ruchu na ulicy Przemysłowej!

W związku z inwestycją polegającą na rozbudowie ulicy Przemysłowej w Stalowej Woli, od dnia 29 kwietnia 2015 roku zostanie wprowadzony na niej ruch jednokierunkowy. Samochody będą mogły tu jeździć tylko jednym pasem ruchu – od drogi wojewódzkiej nr 871 (ul. Komisji Edukacji Narodowej) w kierunku dzielnicy Rozwadów.

Zmiana organizacji ruchu zacznie obowiązywać w godzinach wieczornych 29 kwietnia. Jest ona niezbędna, ponieważ roboty związane z budową infrastruktury podziemnej, tj. kanalizacji deszczowej, jak również przebudową pozostałych istniejących urządzeń infrastruktury podziemnej, wymagają zajęcia lewego pasa jezdni. Organizacja ruchu regulowana będzie poprzez zastosowanie znaków: D-3 „droga jednokierunkowa”, B-2 „zakaz wjazdu”, oraz pozostałych znaków i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Stosowne tablice informujące o zmianie organizacji ruchu na ulicy Przemysłowej pojawią się również na drodze krajowej nr 77 od Sandomierza i Niska (skrzyżowanie drogi krajowej nr 77 ul. Chopina, Al. Jana Pawła II, ul. Okulickiego, jak również od dzielnicy Rozwadów (rondo na skrzyżowaniu ulic: Rozwadowskiej i Klasztornej).

Przypominamy, że zakończenie prac związanych z inwestycją na ulicy Przemysłowej przewidziane jest na połowę listopada 2015 roku.