Warsztaty dla organizacji pozarządowych

Wnioski o dofinansowanie inicjatyw lokalnych mogą składać młode organizacje pozarządowe działające nie dłużej niż 18 miesięcy, i których budżet za ostatnie 12 miesięcy nie przekracza 25 tys. zł, grupy nieformalne oraz grupy samopomocowe składające się z minimum trzech osób. Na zadania można uzyskać dofinansowanie w kwocie od 2 do 5 tysięcy złotych. Termin składania wniosków mija 29 lutego 2016 roku o godzinie 15:00.

W związku z licznymi pytaniami ze strony przedstawicieli trzeciego sektora, Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli wraz z Fundacją Fundusz Lokalny SMK organizuje bezpłatne indywidualne warsztaty dla osób aplikujących o środki z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Warsztaty odbędą się w środę 24 lutego w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Podleśnej 15, w sali nr 113, w godzinach od 9:00 do 16:00. Na warsztaty obowiązują zapisy, ponieważ liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona.

Zgłoszenia – od poniedziałku 15 lutego, przyjmuje Wydział Promocji, Kultury, Zdrowia i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w stalowowolskim Starostwie Powiatowym, pod numerem telefonu: 15 643 36 36. Zapisy będą prowadzone do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy do udziału.