Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza

Przedstawiciele organizacji pozarządowych w nowo utworzonym Centrum mogą skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji w zakresie prawa, księgowości, marketingu oraz tworzenia wniosków dotacyjnych. Z poradnictwa mogą skorzystać zarówno osoby działające w organizacjach pozarządowych, jak również ci, którzy dopiero planują założenie organizacji. Rejestracji na wybrane porady można dokonać pod numerem telefonu: 668 639 525.

Ponadto Centrum Organizacji Pozarządowych oferuje nieodpłatne użyczenie sali konferencyjnej wyposażonej m.in. w: stół konferencyjny dla 12 osób, 20 krzeseł, projektor multimedialny, tablicę magnetyczną, flipchart i stanowiska komputerowe z dostępem do internetu.

W Centrum organizacje mogą liczyć także na pomoc w tworzeniu stron internetowych. Wystarczy tylko wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach z podstaw Marketingu i Komunikacji Społecznej. Właśnie ruszył nabór na pierwszą edycję szkoleń, formularz zgłoszeniowy dostępny jest na www.centrum-ngo.pl.

Siedziba Centrum Organizacji Pozarządowych mieści się na II piętrze budynku przy ul. Popiełuszki 4 w Stalowej Woli.

Więcej informacji o szkoleniach, poradnictwie oraz bieżącej działalności Centrum Organizacji Pozarządowych znajdziesz na stronie internetowej: www.centrum-ngo.pl lub pod numerem telefonu: 668 639 525.