Wybieramy „Belfra Roku 2018"

Konkurs jest okazją do tego, aby docenić tych nauczycieli, którzy cieszą się sympatią wśród swoich uczniów. Na kandydatów można głosować od 21 września do 5 października 2018 roku, za pomocą specjalnego formularza.

Zwycięzcę plebiscytu poznamy 12 października, podczas uroczystości z okazji Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej. Dodatkowo każdy kto odda swój głos na ulubionego nauczyciela ma szansę na nagrodę!

Poniżej regulamin konkursu oraz sylwetki osób nominowanych do tytułu „Belfer Roku 2018”:

Osoby nominowane do tytułu „Belfer Roku 2018”

     Robert Botiuch   ROBERT BOŁOTIUCH Nauczyciel wychowania fizycznego w Centrum Edukacji Zawodowej z 20 letnim stażem. To belfer z pasją, którą potrafi zarazić swoich uczniów. Stosuje zasadę fair play nie tylko na boisku, ale też w życiu. Ma bardzo dobry kontakt z wychowankami, cechuje go wysoka kultura osobista. Chętnie pomaga uczniom w rozwiązywaniu ich problemów. Zdobyte zaufanie pielęgnuje i w ten sposób tworzy więzi, które trwają latami. Pan Bołotiuch to osoba obowiązkowa, pracowita, mogąca pochwalić się sukcesami sportowymi swoich uczniów. Angażuje się w akcje charytatywne, włączając w nie całą społeczność szkolną.
 magdalena hanula    MAGDALENA HANULA – nauczycielka w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego. Uczy biologii, przyrody i przedmiotów zawodowych. Kocha to co robi na każdym szczeblu edukacji. Pomaga słuchaczom tworzyć własny system wartości, kształtować przekonania o świecie oraz kreować własne postawy życiowe. Uważa, że prawdziwy nauczyciel powinien być przede wszystkim sprawiedliwy i autentyczny.
 Iwona Iwaszek   URSZULA IWASZEK  Nauczycielka matematyki. Od trzech lat pracuje w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Gen. Władysława Sikorskiego. Bardzo lubi swoją pracę. Jest dla niej źródłem radości i ogromnej satysfakcji. Według niej w pracy z młodzieżą najważniejsze jest szanować uczniów, traktować ich poważnie, mieć dla nich czas i dystans do siebie i tego co się robi. Prywatnie jest miłośniczką aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Uwielbia żeglarstwo i jazdę na nartach. Nie wyobraża sobie wakacji i lata bez Mazur.
 Dorota Lubojanska  

DOROTA LUBOJAŃSKA – SOCHA 
N
auczyciel–wychowawca Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Stalowej Woli. Wspierając rozwój wychowanków, ich zdolności i zainteresowania jest pomysłodawczynią i realizatorką  wielu imprez kulturalnych, konkursów i uroczystości w placówce, w których organizację angażuje młodzież. Pani Dorota jest osobą energiczną, aktywną, otwartą, łatwo nawiązuje kontakt z wychowankami zyskując ich szacunek i sympatię. Cieszy się autorytetem wśród młodzieży, czego przejawem jest coroczne nominowanie jej kandydatury przez wychowanków placówki do konkursu „Belfer Roku”. Lubi aktywnie spędzać czas, a jej pasją jest fotografia i jazda na rowerze.

 Beata Podgrska  

BEATA PODGÓRSKA – Nauczycielka języka polskiego i wiedzy o kulturze w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego. Swoich uczniów przekonuje, że  literatura to klucz do poznania siebie i do zrozumienia drugiego człowieka, a  jej lekcje to często rozmowy o życiu.  Lubi uczniów, mądrze buduje poczucie ich wartości, zawsze namawia do samodzielnego myślenia i bycia sobą. Jest wolontariuszką Szlachetnej Paczki.

 Bernard Sawiski  

BERNARD SŁAWIŃSKI Nauczyciel Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2. Posiada 20-letne doświadczenie w nauczaniu języka francuskiego. Należy do wyrozumiałych, ale jednocześnie wymagających pedagogów. Młodzież ceni w nauczycielu jego liczne zainteresowania, osobowość, poczucie humoru oraz pasję, z jaką uczy swoich wychowanków języka miłości.

 IMG 0242    

TAMARA STADNIK – Nauczycielka przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki. Pod jej opieką uczniowie osiągają liczne sukcesy w olimpiadach przedmiotowych, takich jak Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych oraz Turniej Budowlany Złota Kielnia, zdobywając tytuł laureata czy finalisty. Współorganizatorka nowatorskich przedsięwzięć: Targów Budownictwa i Odnawialnych Źródeł Energii czy Szkolnego Dnia Zawodowca. Jest nauczycielem o silnej osobowości. Potrafi rozmawiać z uczniami o sprawach dla nich ważnych, potrafi ich zrozumieć i pomóc w razie potrzeby. Na co dzień uczciwa, sprawiedliwa zawsze uśmiechnięta.

.

 Wierzbicka Ewa    

EWA WIERZBICKA  – od 10 lat nauczycielka języka polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących – Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej. Twierdzi, że lenistwo umysłowe jest rzeczą najgorszą. Przekazuje żywą wiedzę – nawet najtrudniejsze zagadnienia pokazuje w ciekawy i przystępny sposób, dlatego uczniowie słuchają kolejnych informacji z zapartym tchem. Jest szalenie błyskotliwa i ma poczucie humoru. Nawiązuje więź z uczniami i do każdego podchodzi indywidualnie. Sprawiedliwie ocenia, ale budzi respekt i przyspiesza bicie serca nie tylko swoją urodą, a jej świdrujące spojrzenie mrozi krew w żyłach. Jest dla uczniów duchową przewodniczką, pozostając w ich głowach i sercach na długo po zakończeniu nauki.

     

Pobierz: Regulamin

Zakładając konto akceptujesz regulamin!

ZAŁÓŻ KONTO!

 

Jeśli założyłeś już u nas konto, w celu oddania głosu prosimy o ponowne otwarcie strony www.stalowowolski.pl i zalogowanie się w panelu bocznym.