Wybieramy „Belfra Roku 2019”

Jak co roku, plebiscyt jest okazją aby docenić tych nauczycieli ze szkół ponadpodstawowych i placówek z terenu Powiatu Stalowowolskiego, którzy cieszą się największym zaufaniem i wyjątkową sympatią w swoim środowisku. – Dobry nauczyciel potrafi skutecznie i umiejętnie przekazać wiedzę, ale też sprawić, że uczniowie polubią prowadzone przez niego zajęcia, a nawet zarazić ich swoją pasją. I jeszcze jedno: dobremu nauczycielowi uczniowie mogą zaufać i zawsze liczyć na jego pomoc. Przepracowałem wiele lat w oświacie, znam doskonale to środowisko i dlatego wiem, że takich nauczycieli w szkołach i placówkach na terenie naszego Powiatu nie brakuje – mówi Janusz Zarzeczny, starosta stalowowolski.

Podobnie jak w latach poprzednich, głosowanie w plebiscycie „Belfer Roku”, będzie odbywało się za pomocą formularza on-line, dostępnego na www.stalowowolski.pl. Wystarczy się zarejestrować i zalogować w naszym serwisie. Moduł do głosowania będzie aktywny w dniach od 23 września do 4 października 2019 r. Zachęcamy do głosowania, tym bardziej, że każdy kto weźmie w nim udział, będzie miał szansę na wygranie nagrody rzeczowej. O tym, komu ona przypadnie, no i kto przede wszystkim zostanie „Belfrem Roku” dowiemy się już 11 października, podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Odbędzie się ona w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.

Nauczycielami nominowanymi do tytułu „Belfra Roku 2019” są: Maciej Biłogras (ZSO), Aneta Jaworska (CKZiU), Paweł Jędryka (CEZ), Dorota Lubojańska-Socha (ZPO-W), Jolanta Łyczakowska (SLO), Jacek Paź (ZS Nr 2), Beata Podgórska (ZS Nr 3) oraz Robert Sołtys (ZS Nr 1). Sylwetki nominowanych nauczycieli wraz z regulaminem konkursu oraz modułem służącym do głosowania, znajdują się na www.stalowowolski.pl.

Aby wziąć udział w głosowaniu należy skorzystać z modułu logowanie – belfer roku i tam założyć swoje konto, a następnie wejść na swój adres email i potwierdzić założenie konta w systemie. Po potwierdzeniu i aktywowaniu konta należy ponownie zalogować się na stronie powiatu i wtedy nastąpi automatyczne przekierowanie do modułu głosowania. By poprawnie oddać głos należy zaznaczyć kółko przy kandydacie, a następnie w prawym dolnym rogu przycisk vote.

Regulamin konkursu “Belfer Roku 2019”