Komunikat do uczestników „4 Rodzinnego Powiatowego Rajdu Rowerowego”

16. 06. 10

Koła napompowane? Łańcuchy nasmarowane? Kaski gotowe? Jeśli tak, to w niedzielny poranek zjedzcie dobre śniadanie, napełnijcie bidony wodą i o godzinie 8.30 zameldujcie się na zbiórce przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli.

W celach organizacyjnych przypominamy, że:
- w Rajdzie mogą uczestniczyć tylko te osoby, które zapisały się wcześniej na listę uczestników. Na ten moment jest pełna – liczy 200 osób
- kask rowerowy jest absolutnie obowiązkowy! Jeśli ktoś z zapisanych uczestników nie będzie go miał, nie zostanie dopuszczony do udziału w imprezie
- prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą wody
- podczas Rajdu obowiązuje całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych
- niepełnoletni uczestnicy mogą jechać tylko z dorosłymi opiekunami

Aha: mamy wspaniałą niespodziankę dla wszystkich 200 znajdujących się na liście startowej uczestników „4 Rodzinnego Powiatowego Rajdu Rowerowego”: na starcie każdy z Was otrzyma fantastyczną – limitowaną koszulkę rowerową! Ale dostaną je tylko ci, którzy wystartują z nami na trasę rajdu. Oczywiście liczymy na to, że każdy z Was założy ją na niedzielną imprezę.

To nie jedyny prezent, jaki dla Was przygotowaliśmy. Będzie ich więcej – bo jeszcze m.in. specjalne okolicznościowe medale ufundowane przez firmę Tryumf, niespodzianki od Vivo! Stalowa Wola, a także Restauracji McDonald's oraz paszporty Green Velo dla rowerzystów, ale te otrzymacie dopiero na mecie imprezy – na parkingu przed Vivo! w Stalowej Woli.

Jeszcze raz zapraszamy!