Wybieramy „Belfra Roku 2019”

19. 09. 23

Kto jest najpopularniejszym nauczycielem spośród wszystkich belfrów pracujących w szkołach ponadpodstawowych w Powiecie Stalowowolskim? Odpowiedź na to pytanie pomoże ustalić kolejna edycja konkursu „Belfer Roku”, organizowanego przez stalowowolskie Starostwo Powiatowe.

Jak co roku, plebiscyt jest okazją aby docenić tych nauczycieli ze szkół ponadpodstawowych i placówek z terenu Powiatu Stalowowolskiego, którzy cieszą się największym zaufaniem i wyjątkową sympatią w swoim środowisku. – Dobry nauczyciel potrafi skutecznie i umiejętnie przekazać wiedzę, ale też sprawić, że uczniowie polubią prowadzone przez niego zajęcia, a nawet zarazić ich swoją pasją. I jeszcze jedno: dobremu nauczycielowi uczniowie mogą zaufać i zawsze liczyć na jego pomoc. Przepracowałem wiele lat w oświacie, znam doskonale to środowisko i dlatego wiem, że takich nauczycieli w szkołach i placówkach na terenie naszego Powiatu nie brakuje – mówi Janusz Zarzeczny, starosta stalowowolski.

Podobnie jak w latach poprzednich, głosowanie w plebiscycie „Belfer Roku”, będzie odbywało się za pomocą formularza on-line, dostępnego na www.stalowowolski.pl. Wystarczy się zarejestrować i zalogować w naszym serwisie. Moduł do głosowania będzie aktywny w dniach od 23 września do 4 października 2019 r. Zachęcamy do głosowania, tym bardziej, że każdy kto weźmie w nim udział, będzie miał szansę na wygranie nagrody rzeczowej. O tym, komu ona przypadnie, no i kto przede wszystkim zostanie „Belfrem Roku” dowiemy się już 11 października, podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Odbędzie się ona w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.

Nauczycielami nominowanymi do tytułu „Belfra Roku 2019” są: Maciej Biłogras (ZSO), Aneta Jaworska (CKZiU), Paweł Jędryka (CEZ), Dorota Lubojańska-Socha (ZPO-W), Jolanta Łyczakowska (SLO), Jacek Paź (ZS Nr 2), Beata Podgórska (ZS Nr 3) oraz Robert Sołtys (ZS Nr 1). Sylwetki nominowanych nauczycieli wraz z regulaminem konkursu oraz modułem służącym do głosowania, znajdują się na www.stalowowolski.pl.

Aby wziąć udział w głosowaniu należy skorzystać z modułu logowanie - belfer roku i tam założyć swoje konto, a następnie wejść na swój adres email i potwierdzić założenie konta w systemie. Po potwierdzeniu i aktywowaniu konta należy ponownie zalogować się na stronie powiatu i wtedy nastąpi automatyczne przekierowanie do modułu głosowania. By poprawnie oddać głos należy zaznaczyć kółko przy kandydacie, a następnie w prawym dolnym rogu przycisk vote.

Regulamin konkursu "Belfer Roku 2019"