„Weekend dla Zdrowia” i „Stalowa Dycha” już w niedzielę

Tradycyjnie już 10 lipca spotykamy się na Placu Piłsudskiego w Stalowej Woli by promować zdrowy styl życia. O godzinie 13:00 Stalowowolski Klub Biegacza otworzy biuro zawodów, o godz. 15:00 odbędzie się Bieg Nadziei Olimpijskich, następnie Bieg Rodzinny. O godzinie 16:30 Bieg Główny czyli IV Stalowa Dycha.

W tym samym czasie – już od godziny 13:00 zapraszamy na skwer obok fontanny całe rodziny. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy konkursy plastyczne i sprawnościowe w ramach Miasteczka Zabawy.

Fundacja Fundusz Lokalny SMK przygotowała konkurs o tematyce prozdrowotnej połączony z quizem, w którym do wygrania jest ROWER!!! Regulamin konkursu znajduje się poniżej.

Ponadto od godziny 13:00 ruszają warsztaty kulinarne dla dzieci „ZABAWA W GOTOWANIE”.

W tym samym czasie odbędzie się II Spartakiada Stowarzyszeń, której organizatorem jest Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Stalowowolskiego.

W godzinach 13:00 – 18:00 w Miasteczku Profilaktycznym będzie można także nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy, m. in. będą z nami pracownicy Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli, Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli, Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Stalowej Woli, Piłkarska Akademia Stalowa Wola oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych, a także młodzieżowe drużyny OSP.

Zapraszamy!

Regulamin Konkursu dla rodzin tutaj. Nagroda główna ROWER!