Piknik charytatywny „Ratujmy Życie Tereni”

Stalowowolskie „Amazonki” zebrały już ponad 14 tys. dla Teresy Kochańskiej, ale na leczenie, które dałoby Pani Teresie nadzieję na wyleczenie nowotworu, wciąż brakuje blisko 22 tys. zł. Liczy się każdy dzień, więc „Amazonki” podjęły decyzję o organizacji pikniku.

Piknik rozpocznie się w samo południe, o godz. 12:00. Co znajdzie się w programie pikniku? „Zapraszamy na cross rowerowy oraz turniej siatkówki plażowej. Oprócz zawodów planujemy przygotować do sprzedaży kiełbaski z grilla, słodkości z rodzimych piekarni, m.in. chleb pieczony na liściach chrzanu, chleb flisacki i ulanowskie chrupaczki. Na uczestników czeka także loteria i cegiełki rzeczowe w postaci biżuterii artystycznej, nalewek i innych produktów, będących rękodziełem Stalowowolskich „Amazonek”. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami dla dzieci, przygotowane przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji i Komendy Straży Pożarnej w Stalowej Woli. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie” – mówi Halina Dąbrowska ze Stowarzyszenia Rehabilitacyjnego Kobiet po Mastektomii „Amazonki”.

Szczegółowe informacje na temat zawodów:
CROSS ROWEROWY: Zapisy na cross – w dniu zawodów od godz. 11-tej do 12,45 Start: godz. 13,00, wpisowe: dzieci i młodzież do 14-lat – 5 zł, Dorośli – 10 zł
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ: Zgłoszenia drużyn do godz. 11:45 w dniu turnieju. Start godz. 12:00, Można dokonać wcześniejszego zgłoszenia pod nr telefonu 889 762 961, Wpisowe: 20 zł od osoby w dniu turnieju. Dla zwycięzców przewidziano nie tylko puchary ale i medale pamiątkowe oraz dyplomy.

Zawodnicy walczą o puchary: Senator Janiny SAGATOWSKIEJ, Prezydenta Miasta Stalowej Woli Lucjusza NADBEREŻNEGO, Starosty Powiatu Stalowowolskiego JANUSZA ZARZECZNEGO, Wójta Gminy PYSZNICA TADEUSZA BĄKA.

Całkowite dochody z organizacji pikniku oraz imprez towarzyszących zostaną przekazane na rzecz leczenia Teresy Kochańskiej. Przypominamy, że cały czas można pomóc Pani Teresie, dokonując wpłaty na konto PKO BP I O/CENTRUM STALOWA WOLA:
90 1020 4939 0000 0302 0003 4371 z dopiskiem „Na diagnostykę i leczenie dla TERESY KOCHAŃSKIEJ”

Piknik Charytatywny „Ratujmy życie Tereni” Niedziela, 14 sierpnia 2016 roku, od godz. 12:00 Karczma Zacisze, „Jastkowice”

Zapraszamy!