„Pamiętajcie o ogrodach…”

16. 10. 04

Już po raz 24. Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli był organizatorem konkursu „Pamiętajcie o ogrodach i balkonach…”. Na przełomie lipca i sierpnia komisja konkursowa oceniała stalowowolskie balkony i przyblokowe ogródki.W niedzielę właścicielom najpiękniej ukwieconych balkonów i ogródków przyznano nagrody.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem Marii Hereckiej-Kużdżał z udziałem Anny Włodek, Urszuli Wieczorek, Izabeli Lach i Sylwestra Lesiczki oceniła prawie czterysta balkonów i ogródków na wszystkich stalowowolskich osiedlach.

„Złota Pelargonia” została przyznana Zofii Burdyńskiej, „Srebrna Pelargonia” trafiła do rąk Haliny Hyli, natomiast „Brązową Pelargonię” otrzymali państwo Jadwiga i Roman Kaczorowie. Ponadto komisja przyznała także liczne nagrody i wyróżnienia.

Obecny na niedzielnej uroczystości starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny podziękował wszystkim tym, którzy ukwiecają swoje balkony i ogródki – dziękuję Wam za Waszą wrażliwość i za to, że czynicie nasze miasto piękniejszym – mówił starosta.

pelar.JPG pelar2.jpg