Zapraszamy na spotkanie informacyjne

17. 04. 10

Od 18 kwietnia do 18 maja organizacje pozarządowe będą mogły składać wnioski o dotacje w kwocie od 2 do 6 tysięcy złotych na projekty finansowane w ramach Programu Działaj Lokalnie. Pierwsze ze spotkań informacyjnych dotyczących Programu odbędzie się 19 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, na którym będzie można uzyskać informacje z zakresu wypełniania wniosku o dofinansowanie inicjatyw lokalnych oraz zasad konkursu w ramach Programu Działaj Lokalnie 2017. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez przedstawicieli Ośrodka Działaj Lokalnie Fundacja Fundusz Lokalny SMK.

Podczas spotkania zaprezentowany zostanie także drugi konkurs: Fundusz Inicjatyw Obywatelskich - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne, w ramach którego można uzyskać dotację w kwocie od 2 do 5 tys. złotych. Zapraszamy przedstawicieli NGO oraz grupy nieformalne z powiatu stalowowolskiego na spotkanie informacyjne w dniu 19 kwietnia (środa) o godz. 16:00 do siedziby Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli, ul. Podleśna 15, sala obrad Rady Powiatu Stalowowolskiego pok. 113.

Więcej o tym kto może ubiegać się o dofinansowanie w ramach Programu Działaj Lokalnie: tutaj.