Zapraszamy na Targi Pracy

17. 04. 04

W najbliższy piątek 7 kwietnia w godzinach od 10:30 do 13:30 serdecznie zapraszamy do Biblioteki Międzyuczelnianej w Stalowej Woli na Targi Pracy. Swój udział w Targach zapowiedziało 59 wystawców m. in. z powiatów stalowowolskiego, sandomierskiego, tarnobrzeskiego i niżańskiego.

Podczas Targów Pracy na godzinę 11:00 zaplanowano prezentacje firm: Huta Stalowa Wola S.A., LiuGong Dressta Machinery Sp. z o. o., Tryumf Sp. z o. o., Uniwheels Production (Poland) Sp. z o. o., Tryumf Sp. z o. o., Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o. o., McDonaldˋs oraz Cerkamed.

Każdy z uczestników będzie mógł zapoznać się z ofertami pracy zarówno krajowymi i zagranicznymi, będzie można także skorzystać z porad doradców zawodowych i doradców EURES.

Na Targach Pracy obecni będą także eksperci z Państwowej Inspekcji Pracy w Tarnobrzegu, Urzędu Skarbowego w Stalowej Woli, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Stalowej Woli.

Dodatkowo podczas Targów w punkcie informacyjnym Urzędu Skarbowego będzie można wypełnić i wysłać zeznanie roczne przez internet, natomiast w punkcie informacyjnym ZUS zarejestrować profil osoby ubezpieczonej na portalu PUE.

Organizatorem Targów Pracy jest Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli.

Targi odbywają się pod honorowym patronatem starosty stalowowolskiego Janusza Zarzecznego.