Zapraszmy na Weekend dla Zdrowia I V Spartakiadę Stowarzyszeń

7 września odbędzie się piknik rodzinny z wieloma atrakcjami dla dzieci. Najmłodsi będą mogli skorzystać z urządzeń zabawowych, wziąć udział w różnych zabawach i konkursach.

Na scenie podczas tych dwóch dni będą prezentować się zespoły wokalne i taneczne, a około godz. 19.00 w pierwszym dniu wystąpi zespół Tacy Sami, zaś w drugim „Peru Welcome” oraz Wes Gałczyński&Power Train.

Natomiast 8 września odbędzie się Weekend dla Zdrowia i V Spartakiada Stowarzyszeń. W Miasteczku Profilaktycznym będzie skorzystać z różnych porad na temat profilaktyki i zdrowego stylu życia. Będzie również prowadzona nauka udzielania pierwszej pomocy, a policjanci będą mówić o bezpiecznym zachowaniu się na drodze.
Podczas V Spartakiady Stowarzyszeń (zapisy trwają do 5 września) będą rywalizować przedstawiciele organizacji pozarządowych z powiatu stalowowolskiego.
Ponadto najmłodsi wraz z rodzicami lub opiekunami będą mogli wziąć udział w konkursie organizowanym przez Fundację SMK i Powiat Stalowowolski, w którym nagroda główną jest rower.

Szczegóły na temat spartakiady i konkursu.