Zapraszamy przedstawicieli NGO do udziału w Spartakiadzie

16. 06. 23

Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Stalowowolskiego oraz Powiat Stalowowolski zapraszają przedstawicieli stowarzyszeń działających na terenie powiatu do udziału w II Spartakiadzie Stowarzyszeń, która odbędzie się 10 lipca w Stalowej Woli w ramach ”Weekendu dla Zdrowia”.

W Spartakiadzie może wziąć udział każdy kto działa w stowarzyszeniu na terenie powiatu stalowowolskiego, celem zawodów jest integracja członków stowarzyszeń i promocja aktywnego spędzania wolnego czasu.

Spartakiada odbędzie się 10 lipca (niedziela) na placu J. Piłsudskiego w Stalowej Woli (skwer obok fontanny) w godzinach 13:00 – 16:00. Uczestnikami Spartakiady są drużyny 3 – osobowe (członkowie stowarzyszeń), konkurencje są dobrane tak, aby każdy niezależnie od wieku i kondycji mógł wziąć w nich udział.

Dla zwycięzców mamy atrakcyjne nagrody!

Serdecznie zapraszamy!

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca pod adresem mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Regulamin zawodów tutaj.

Formularz zgłoszenia udziału tutaj.